Uzun vadeli, çok haftalık bir tatile çıkma fikri muhtemelen birçok insana çekici gelse de, çoğu insan yılda sadece bir veya iki kez kısa bir süre tatil yapmayı başarır. Bir haftalık tatili kısa hafta sonu kaçamaklarıyla tamamlayabilirler ya da sadece bu hafta sonu kaçamaklarını alabilirler.

Bir seyahatin kısa süresine rağmen, bir hafta sonu kaçamağı çok eğlenceli olabilir. Birkaç gün boyunca bir maceraya sahip olmak kolaydır ve bütçenizde varsa, hafta sonu için uçakla oldukça uzağa gidebilirsiniz.

Harika bir hafta sonu gezisinin anahtarı harika bir hafta sonu çantasına sahip olmaktır. Sadece kısa bir kaçış için yapılan bagajlar yüksek olmalıkaliteli ve dayanıklı, ancak büyük olması gerekmez. En haftasonu çanta büyük carryon çanta için yapmak ve eğer uçan iseniz, önünüzdeki oturdu altında sığabilir. Bazı weekender çantalarının yuvarlanma özellikleri bile vardır, bu da onları sizinle birlikte bir yolculuğa çıkarmayı kolaylaştırır. Deri duffels, rolling duffels, seyahat spor çantaları, duffels… ama bu makaleye konsantre olacak haftasonu çantası vardır seçim için birçok vardır.

Bir Weekender Çantasına Yatırım Yapmadan önce Bilmeniz Gerekenler nelerdir?
İlk olarak, haftasonu duffles veya seyahat duffelsare ve ne değildir anlamak önemlidir.

Weekender çantaları, bir veya iki kıyafet değişikliği ve tuvalet malzemeleri tutmak için yeterli alan sunar. Sadece gerekli şeyleri tutar, ancak dolu bir torbayı sıkıştırmak zorunda kalmadan öyle değildir.

Bir sırt çantasından daha büyüktür, ancak yine de taşımayı kolaylaştırmak için kayışlara sahiptir. Birçok spor ayakkabısı, çapraz vücut stili giymenize izin verecek kadar uzun bir kayış sunar. Tam olarak bir sırt çantasının destek seviyesi değil, ama yine de taşıdığın şey için yeterli. Bu, havaalanında veya varış noktanıza gidip gelirken ellerinizi serbest tutmanızı sağlar.

Çoğu weekender çantası kanvas, naylon veya deriden yapılır. Bazıları bir karışım veya bu kumaşlardan birden fazlasını kullanır. Çantanızın dayanıklı, leke tutmaz bir kumaştan yapılması önemlidir, ancak bir parça taşıma bagajı için olduğu kadar önemli değildir. Şansını biraz etrafında çantana atarsın, ama havayolu bununla ilgilenen yani atılan ve daha çok etrafında Bagaj kontrol bir parçası olarak çarptım olmayacak olmayacak.

Zaman zaman onlara sahip olmalarına rağmen haftasonu çantaları nadiren jantlar bulunuyor. Geleneksel hafta sonları, bir silindir torbası olacak kadar ağır olacak kadar kıyafet tutacak şekilde tasarlanmamıştır, bu nedenle tekerlekler ve bir kasnak genellikle ultra rahatlık için özellikler eklenir.

Bir Weekender Duffle Çantası için Alışveriş Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir
İhtiyaçlarınıza uygun bir hafta sonu bulmaya çalışırken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç faktör vardır.

Her şeyden önce çantanın boyutu ve şekli. Duffle weekenders standart bir şekle sahip olma eğilimindedir ve bir duffle’ın namlu tasarımına benzer. Çeşitli boyutlarda gelirler, ancak seçenekler normal bagajlar kadar çeşitli değildir. Boyutu ve şekli için geldiğinde dikkate almak gerekir ana şey çanta iç olduğunu. Bazı çantalar aldatıcı derecede küçüktür. Paketleme ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok az görünebilirler, ancak aslında dışarıda daha büyük olan bir torbadan çok daha fazla alana sahiptirler.

Malzeme
Weekender spor çantalarının dayanıklı kumaştan yapılması gerekir. Birçok insan tuvali sever çünkü bakımı kolaydır, ancak diğerleri derinin stilini ve sofistike olmasını ister. Malzeme seçimi, dayanıklı ve pratik bir şeyle devam ettiğiniz sürece gerçekten kişisel tercihlere bağlıdır.

Renk
Son olarak, ve bu sonuncusu genel stille birlikte gider, renk Haftasonları sonsuz çeşitli renk ve desenlerde gelir. Birçok insan kahverengi, siyah veya lacivert gibi klasik, katı nötrleri sever. Diğer insanlar desen veya parlak renk gibi daha eğlenceli bir şey ister. Parlak veya desenli bir çanta seçerseniz, kalabalık bir bagaj atlıkarınca üzerinde tanımlanması kolay olacak şekilde aklınızda bulundurun, buna gerek yoktur — hafta sonları her zaman taşınacak kadar küçüktür ve asla elinizden ayrılmazlar.

Weekender Spor Çantaları için En İyi Seçimlerimiz
Artık hafta içi çanta seçiminizi nasıl daraltacağınızı bildiğinize göre aramanıza başlayabilirsiniz. Weekenders duffles’da en iyisi olduğunu düşündüğümüz birkaç çanta seçtik.

Ban.do Kaçış Spor Çantası

Bu çanta, renkli ve eğlenceli bir şey isteyen biri için mükemmeldir. Bu çantalar dayanıklı ve uygun fiyatlı, ancak sıkıcı değiller. Havai kutulara veya önünüzdeki koltuğun altına sığarlar, aynı zamanda kısa bir yolculuk için ihtiyacınız olan şey için bol miktarda alan sunarlar.