Sırt çantasıyla çadırlarda olduğu gibi, yürüyüş kıyafetlerinizle ve diğer sırt çantasıyla gitmek için harika bir çift yürüyüş çorabı potansiyel olarak harika bir yürüyüş ile yürüyüş sefaletinin saatleri veya günleri arasındaki fark anlamına gelir. Yürüyüş deneyimi olan herkes, çorapların sadece standart yün çoraplar değil, yürüyüş ekipmanlarının en önemli parçalarından biri olduğunu bilir! Bazı insanlar çorapları ayakkabıları kadar önemli görür.

Taban katmanları ve çizme çorabı yastığı bulunan hafif yürüyüş çorapları, ayaklarınızın kuru ve rahat kalmasını sağlar ve kabarcıkların oluşmasını önler. Çoğu durumda, en iyi yürüyüş çorapları, sıradan yürüyüş mürettebatı çoraplarından daha pahalı olacaktır, ancak yine de alabileceğiniz en önemli ekipman parçasından çok uzaktırlar. Çoğu zaman, daha uzun bir yürüyüş planlıyorsanız, en iyi yürüyüş çorapları bile birkaç çift stoklayacak kadar ucuz olacaktır. Ve eğer yürüyüşünüz sadece birkaç saat sürecekse, harika bir çift çoraba yatırım yapabilir ve yürüyüşünüz sırasında giyebilirsiniz.

Bu yıl açık hava maceraları ve yürüyüş ışığı için en sevdiğimiz yürüyüş çoraplarının bir listesini derledik. İşte bulduklarımız:

Lanet Olası Sert Mikro Mürettebat Yastığı Çorapları

Darn Tough’un Mikro Mürettebat Yastığı Çorapları% 61 merinos yünü,% 36 naylon ve% 3 spandeksden üretilmiştir. Hafif ve orta dereceli bir yastık sunarlar ve çok rahattırlar. Sert yapı, diğer çorapların peluş hissinin bir kısmını alır — ama bunlar sonsuza dek sürer.

Sert çoraplar, yürüyüş çorapları yapmak için kullanılan en popüler elyaflardan biri olan Akıllı yünden yapılır. Sorunsuz ve ömür boyu garanti ile desteklenirler. Bu yüksek yoğunluklu model, nefes alabilirlikten ödün vermeden bol miktarda dolgu sunar.

Bu çoraplar, en azından daha hafif çoraplara kıyasla, daha sıcak günler için gerekenden biraz daha sıcak olma eğilimindedir. Dayanıklı yapıları, diğer markalardan biraz daha az rahat oldukları anlamına gelir, ancak bazen yıllarca süren yürüyüşler için sürdükleri bilinmektedir.

Bu çoraplar yaklaşık 21.95 dolara satılıyor.