Aile barbeküleri, düzenleyebileceğiniz en eğlenceli aile etkinliklerinden bazılarıdır ve doğru kamp ızgarası ile ailenizin barbekülerini hemen hemen her yerde yapabilirsiniz. İster minibüs, araba, kamyon veya minibüsle seyahat ediyor olun, ister barbekünüzü dayak yolu üzerinde veya dışında yaşamak istiyorsanız, Napoleon Grills PRO285X-BK Makaslı Seyahat Izgarası, bu 2018’e yatırım yapabileceğiniz mutlak en iyi kamp ızgarasıdır.

Bu ızgara seyahat için mükemmeldir, çünkü oldukça kolay katlanır ve istediğiniz yere taşınabilir. Tüm ızgara sadece 52 pound ağırlığındadır, bu da bir uçaktaki bagajınız için izin verilen ağırlığın biraz üzerindedir. Kolayca katlanabilir, depolanabilir ve süper taşınabilir – ancak yine de daha geniş bir pişirme alanı için daha fazla inç kare sunar.

Bu ızgaranın yetenekleri bizi havaya uçuruyor. Rekabeti bir heyelanla yener ve ızgara için o kadar çok farklı seçenek sunar ki, sadece hayret ediyoruz. Bir zamanlar bu ızgara üzerinde 20 mangal olabilir, ama duman, bütün tavuk ve hindi, domuz eti yemek ve yavaş yemek sulu biftek ve pirzola rosto. Arkadaşlarınızı kıskandırmak, eşinizi ve ailenizi gururlandırmak istediğinizde satın aldığınız ızgara budur. Hatta çekici ve hamburgerlerinizi, tavuklarınızı ve diğer ızgara öğelerinizi kaplamak için kaliteli büyük boyutlu yan standlara sahiptir.

Üretici hakkında
Napoleon Grills, son 30 yıldır paslanmaz çelik sobalar ve portatif ızgaralar üretmektedir. Ontario, Kanada merkezli yüksek kaliteli bir üreticidirler. Napolyon, seçkin uluslararası müşterileri için yeni ızgaralar ve ızgaralar için tasarım ve yenilikçi teknolojide endüstri lideridir. Lüks ızgaralar serisi iyi yapılmış ve genellikle yenilikçi mühendislik ve üstün kaliteye sahiptir. Napoleon Grills, lüks ve seyahat ızgaraları, kömür ızgarası, portatif gaz ızgarası, elektrikli ızgara, propan ızgarası, odun brülörü, gazlı şömine, dökme demir pişirme ızgaralarının en büyük özel sektöre ait üreticisidir. ve kamp sobası, Kuzey Amerika’daki açık hava yaşam ürünlerinin yanı sıra.