Yeni bir bebek planlarken, yolda ihtiyaç duyacağınız önemli şeyleri aramayı kolayca unutabilirsiniz. Akılda tutulması gereken bir şey, muhtemelen en azından birkaç aile gezisine çıkacağınızdır. Gezilerden bazıları muhtemelen plaja veya aile dostu bir tesise daha uzun tatiller olacak veya akrabaları ve aile arkadaşlarını ziyaret etmek için daha kısa geziler olabilir. Yeni bebeğinizle geleceğe hazırlanırken, hayatınızı zorlaştıracağından daha kolay hale getirecek en işlevsel öğeleri bulmak önemlidir. Bu özellikle aile gezileri için geçerlidir, çünkü bunlar genellikle ailenize yeni eklenmeyle yaşayacağınız en stresli deneyimlerden bazılarıdır.

Aile gezileri için yüksek kaliteli bir bebek oto koltuğu ve seyahat sistemi bebek arabası satın almak, yeni bir ebeveyn olarak alabileceğiniz en iyi kararlardan biridir. Zamandan, enerjiden tasarruf etmenize ve ihtiyacınız olan her şeyi tek bir sistemde sağlamanıza yardımcı olacaktır. Gezginci bir sistem olunca düşünecek çok şey var, ama esas olarak güvenli bir sistem olduğunu, ve ne kadar seyahat sistemi kullanmak için gereken zaman ve çaba bu malzemelerin ne tür nasıl düşünebilirsiniz.

Bir aile gezisi planlıyorsanız, büyük olasılıkla şehir, ara sıra tema parkı ve merdivenlerden yukarı ve aşağı gibi farklı arazilerde seyahat edeceksiniz. Bu nedenle, seyahatiniz sırasında karşılaşabileceğiniz tüm farklı durum türlerinde size yardımcı olacak bir seyahat sisteminiz olması önemlidir. Güzel bir hafif seyahat arabası bulduğunuzdan emin olmak, özellikle emziren ve sırt ağrısı yaşayan anneler için büyük bir anlaşmadır. Bir aile gezisinde, bebek arabanıza ne kadar yer sığdıracağınızı göz önünde bulundurmanız gereken bir diğer husus. Kendi arabanızda bol miktarda yeriniz olsa da, taksi ile, bir arkadaşınızın arabasıyla seyahat edebilir veya bagajınıza eklemek için ekstra alışveriş çantalarınız olabilir. Bu nedenle, küçük bir boyuta katlanabilen bir seyahat sistemi bulmak, bazı yeni ebeveynlerin unutabileceği çok önemli bir ayrıntıdır.

Bir aile gezisi planlayan çoğu ailenin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, Chicco Bravo Trio Seyahat Sistemini aile gezileri için en iyi seyahat arabası olarak seçtik.

Artıları:

Chicco Bravo Trio Seyahat Sistemi, aile gezileri için mükemmel bir seyahat sistemidir. Katlandığında kompakt boyutu gibi ailenizin seveceği harika özelliklerle doludur. Şehir etrafında seyahat edecek ve alışveriş yapacak ebeveynler için en iyi seçimdir, çünkü bebek arabası çoğundan daha kısadır ve böylece daha sıkı bir dönüş yarıçapı sağlar. Bu, alışveriş yaparken sınırlı kalmayacağınız veya daha küçük dükkanlarda gülünç miktarda yer kaplamayacağınız anlamına gelir. Sürekli olarak vitrinlere çarpma veya kaldırımda çok fazla yer kaplamaktan endişe etmeden ailenizle birlikte gezi ve alışveriş deneyiminizin tadını çıkarabileceksiniz. Daha büyük çocuklarla el ele tutuşmanıza ve grup etkinliklerine daha fazla dahil hissetmenize yardımcı olan patikalarda aile üyelerinin yanında rahatça yürüyebileceksiniz. Bebek arabası, sürülebilirliği ve kolay itilmesi nedeniyle alkışlanır. Bu, bebeğin şehir etrafında itilirken rahatça uyumasına yardımcı olan hantal olmayan yumuşak bir yolculuktur. Bu bebek arabası, ekstra malzemeleri taşımak için harika bir oda sepeti ve bir go bebek çantası ile donatılmıştır. Ayrıca, şehirde veya turlarda bebekle seyahat etmek için mükemmel olan tam güneş gölgesini kullanabilirsiniz. Aşırı yorgun çocuklar için bu sistem, ağlayan bir bebekle uzun yolculuklar yapmak istemediğiniz aile seyahat durumlarında son derece yararlı olan yumuşak geçişler sağlar. Sistem çok rahat ve güvenli bir araba koltuğuna sahiptir ve arabaya girip çıkmak için bir esintidir. Araba koltuğu KeyFit 30’a sahiptir, bu da neredeyse anında araç fit tabanına yerleştirilmesinin her zaman güvenli ve güvenli olduğu anlamına gelir. Ayrıca aile gezileri için mükemmel olan bardak tutuculara sahip bir ebeveyn tepsisi içerir.
Eksiler:

Bu hızlı katlanır, güvenli seyahat sistemi hakkında gerçekten çok fazla olumsuz şey yok. Bazı insanlar güneş gölgesini kullanmakta biraz zorlanırlar, bu da çoğunlukla biraz pratik gerektirir. Yağmur yağdığında seyahat etmek için tamamen su geçirmez bir yer gölgesi bulmanız daha iyi olabilir. Ancak güneşten genel koruma için gölge gayet iyi. Bu bebek arabası çakıl veya toprak yollarda seyahat etmek için tasarlanmamıştır; esas olarak şehir seyahati içindir. Çakıl veya toprak yollarda çok fazla yürüyüş yapmayı planlıyorsanız, koşu arabası olan bir sistem aramanız daha iyi olur, ancak içeride biraz alışveriş yapan bir aile için bu bebek arabası gerçekten inanılmazdır. Daha büyük çocukların oturması için bir alan sağlayacak bir seyahat sistemi arıyorsanız, Graco Room for 2 Stand and Ride Sistemini seçmeniz daha iyi olur. Graco Room for 2 sistemi, daha büyük çocukların arkada durması için bir yer sağlar; bu, çocukları çabuk yorulan daha büyük aileler ve tema parklarına seyahat edenler için daha iyi olabilir.
Boy, Kilo ve Boyutlar
Bu bebek arabası 22 ”kadar küçük kapılardan kolayca geçmenize izin verse de en hafif bebek arabası değil, 23 kilo ağırlığında. Bebek arabası 43 inç yüksekliğinde ve 33.5 inç uzunluğunda ve 21.75 inç genişliğindedir.

Hızlı kolay bu Seyahat sistemi kullanmak için nasıl araba ve Puset arasında hareket nasıl seviyoruz. Anneler bu bebek arabasının mağazalarda ne kadar kolay kullanıldığını severler ve seyahat ederken çok fazla yer kaplıyormuş gibi hissetmezler. Güvenilirliği, güvenliği ve rahatlığı nedeniyle aile gezileri için en iyi seyahat sistemi bebek arabasıdır.