Tüm ailenizle seyahat etmek çok eğlenceli ve heyecan verici olabilir. Yeni bebeğinizi doğurduktan sonra, siz ve aileniz, büyükanne ve büyükbabaları görmek için bir yolculuğa çıkmayı veya bebeğiniz için hazırlanmak için harcanan sonsuz çalışma saatlerinin yanı sıra diğer çocuklarla vakit geçirdikten sonra çok ihtiyaç duyulan bir tatil planlamayı düşünüyor olabilirsiniz. Ailenizle seyahat etmek için amaçlarınız ne olursa olsun, bir bebeğiniz veya yürümeye başlayan çocuğunuz varsa, bebeğinize geceleri uyumak için güvenli, temiz ve rahat bir yer sunabilecek bir beşik getirmek önemlidir.

Birçok otel bir beşik sunabilirken, ne kadar temiz olduklarını ve bebeklerin soğuk algınlığına ve virüslere karşı daha duyarlı oldukları için hiçbir şey söylenemez. Küçük çocuğunuzu hasta edebilecek mikropları taşıyabilecek bir beşik kullanmayı neden riske atıyorsunuz? Küçük çocuğunuz için tanıdık ve güvenli bir ortam sağladığı için aile seyahatinizde yanınızda bir seyahat yatağı almak en iyi çözümdür.

Seyahat Beşikleri için en iyi seçimimiz, seyahat ederken sizin ve küçük çocuğunuz için en iyi deneyimi sunar. BabyBjörn Seyahat Beşiği Hafif Katlanabilir Portatif Beşik, oyun alanı ve oyun parkı olarak işlev görür. Yumuşak bir yatak ve taşıma çantası içerir ve bebek için süper güvenli bir örgü tasarıma sahiptir. Örgü, bebeğinize her zaman göz kulak olmanızı sağlar ve makinede yıkanabilir, böylece seyahat beşiğinizin ve oyun parkınızın bebek için her zaman temiz olduğundan emin olabilirsiniz.

Babybjörn’ün Aile Gezileri için en iyi Seyahat Yatağı Olmasının Başlıca Nedenleri

Sadece 13 kilo ağırlığında süper hafif tasarım
Annelerin konfor, güvenlik ve tasarım açısından diğer seyahat yatağı şiltelerine göre üstün olduğunu düşündüğü ultra konforlu bir yatak.
Tüm beşik kumaşı makinede yıkanabilir, bu da yürümeye başlayan çocuk için çok temiz bir ortam sağlayabilmenizi sağlar.
Bu beşiğin yüksekliği, bebeği yavaşça içine yerleştirmek kolay olduğu için, bebeğin ayakta durması, oynaması ve dışarı çıkmaması için yeterince uzundur.
Örgü tasarımı, aile üyelerinin küçüklerini dikkatli bir şekilde izlemelerini sağlar.
BabyBjörn Seyahat yatağı çok fazla yer kaplamaz, ancak küçük çocuğunuzun alanın tadını çıkarması için uygun bir alan sağlar.
Üstün Kaliteli Bir Seyahat Yatağı
BabyBjörn ürünleri en kaliteli malzemelerle üretilir, böylece yol gezileri sırasında çocuklarınız için mutlak en iyi yatağı sağladığınızı bilirsiniz. Kumaşlar, bebek ürünleri için Oeko-tex Standart 100, sınıf 1’e uygun olarak test edilmiş ve onaylanmıştır; bu, bebeğiniz malzemeleri çiğnemeye karar verirse, BabyBjörn malzemelerinin zararlı toksinler, alerjenler veya maddeler içermeyeceğinden emin olduğunuz anlamına gelir. Oeko-tex, daha fazla toksin ve zararlı madde kontrolü de dahil olmak üzere daha titiz bir testtir ve kullanılan malzemelerin kalitesi konusunda kapsamlı testlerin tamamlandığından emin olabileceğiniz anlamına gelir. Bu seyahat yatağı aynı zamanda bir Çocuk Ürünleri Üreticileri Birliği olan JPMA sertifikalı bir üründür; bu, bebek ürünlerinin ASTM tarafından oluşturulan uluslararası standartları karşılamasını sağlayan bir tesis tarafından test edildiği anlamına gelir. Ayrıca, BabyBjörn, kansere neden olduğu bilinen ve toksik kimyasallar içerebilen alev geciktiriciler içermez.

İyi hazırlanmış Tasarım
BabyBjörn, ultra sağlam ve sert bir taban ile tasarlanmıştır, böylece çocuğunuz gece boyunca beşiği itemez. Beşik de kurmak ve kolayca hızlı ve yolculuk sırasında çocuğunuz için bunu kurmak şu çok ama çok basit. Bu, arabanızı açarken ve akşam için konaklama yerinize yerleşirken kullanışlı olur. Bacaklar, beşiğin stabilitesini sağlamaya yardımcı olan açılı bir tasarıma sahiptir. Ayrıca, beşik kumaşlarını yıkarken herhangi bir sorun hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak, çünkü yıkamada büzülmeyecek veya hasar görmeyeceklerdir.

Daha iyi Yatak
Birçok ebeveynin BabyBjörn Seyahat Karyolasını seçmesinin en önemli nedenlerinden biri, çok kaliteli malzemeleri ve istikrarlı fonksiyonel tasarımının yanı sıra, yatağın piyasadaki diğer seyahat karyolalarından üstün olmasıdır. Havaya uçurulmuş bir yatak değil, bebek için yumuşak, peluş, gerçek bir mini yatak. Bu beşik, bebeğin daha rahat uyumasına ve daha uzun süre uyumasına yardımcı olan çok daha kalın ve daha yumuşak bir yatağa sahiptir. Bu, seyahat ederken anneler ve babalar için önemlidir, çünkü bebekleri için daha iyi ve daha rahat bir uyku ortamı sağlamak, bebekleri gece boyunca daha uzun süre uyurken daha fazla dinlenmelerini sağlar.

Taşınabilir ve Taşıması kolay
Yalnız seyahat ediyorsanız veya bir otelden ailenin evlerine hızlı yol gezileri yapıyorsanız, BabyBjörntravel beşik, süper hafif tasarımı, hızlı kurulumu ve taşıma çantasını kullanması kolay olması nedeniyle mükemmeldir. Kurulum bir dakikadan az sürer, bu da bitkin anneler ve babalar için mükemmeldir. Ek olarak, tüm beşiği katlamak ve taşıma çantasına koymak sadece birkaç dakika sürer ve çok ağır olmadığı için hızlı geziler ve ziyaretler için mükemmeldir.

Bu beşiğin taşınabilirliği ve tasarımı bir aile tatili için mükemmeldir, çünkü beşiğinizi hareket ettirmek için fazla zaman harcamazsınız ve katlanma şekli aracınızın bagajına sığmayı kolaylaştırır veya havaalanında kolayca kontrol edilebilir.

Genel olarak, BabyBjörn Seyahat Karyolası, piyasadaki bir aile tatili için mutlak en iyi seyahat karyolasıdır ve birçok annenin zor yoldan öğrendiği gibi, harcanan her kuruşa değer. Yerden tasarruf sağlayan, özellikle aşırı dolu arabalarla mücadele ediyorsanız, ağrıyan bir sırtınız varsa ve çocuğunuz için en iyisini istiyorsanız, sizi heyecanlandıracak hafif bir beşik. BabyBjörn, stressiz ve seyahat etmesi kolay, mükemmel seviyede oturan seyahat karyolasıdır. Anneler, bu hafif seyahat beşiğinin daha ağır paket ve oyunlara kıyasla ne kadar daha kaliteli ve güvenli olduğundan son derece memnunlar ve çocuğunuzla seyahat etmeden önce yapmak için iyi bir yatırım olacaklar.