City Tech öğrencisi 2021 Nelsen burs Ödülü’nü kazandı

Ulusal Petrol ve enerji Hizmetleri profesyonelleri Birliği (OESP), 2021 Dave Nelsen Bursunun Kazananlarını Bronx’ta yakınlarda ikamet eden görevlilerden biriyle duyurmaktan mutluluk duyar.

Dave Nelsen Bursu, 1999 yılında OESP üyesi Dave Nelsen tarafından verilen eğitime olan bağlılığı hatırlamanın ve tanımanın bir yolu olarak kuruldu. Burs, şu anda bir teknik kolej veya ticaret okuluna devam etmeyi planlayan, petrol ve enerji endüstrisinde kariyer yapan öğrencilere veya teknisyenlere verilir.

OESP Başkanı Scott Vadino,” 2021 Dave Nelsen Bursu alıcılarıyla son derece gurur duyuyoruz ” dedi. “Bu bireyler en iyi başvuranların en iyisidir ve Dave Nelsen’in mirasını sürdüreceklerinden eminiz. OESP ile birlikte her yıl burslara ortak sponsor olan kurumsal, dernek ve OESP bölüm sponsorlarımıza çok teşekkür ediyoruz.”

Bursları destekleyen Carlin / Hydrolevel’den Southern New England Bölge Müdürü John Dunleavey, ” şirketimiz sektörümüze giren gençlere eğitim yardımı sunabilmekten gurur duyuyor. HVAC endüstrisindeki bir kariyer, bu iyi burs alıcıları için zengin fırsatlar sunacaktır.”

2021 Dave Nelsen Bursu kazananları:

Dylan Cabrera-Brooklyn’deki NYC teknoloji Koleji’ne devam ediyor ve Bronx’ta yaşıyor. Bu burs R. W. Beckett tarafından desteklendi.
Ivan Boirie-Cromwell, Connecticut’ta Entech ileri enerji eğitimine katılır ve Middletown, Connecticut’ta ikamet eder. Bu burs Carlin / Hydrolevel ve OESP Fairfield County Bölümü tarafından ortaklaşa desteklendi.
Michael Campitelli-Crowell, Connecticut’ta Entech ileri enerji eğitimine katılır ve West Hartford, Connecticut’ta ikamet eder. Bu burs SCPEA ve OESP New Haven Bölümü tarafından ortaklaşa desteklendi.
Madison Keenan-Sturbridge, Massachusetts’teki Fire Dragon Okulu’na devam ediyor ve Clinton, Massachusetts’te yaşıyor. Bu burs OESP tarafından desteklenmiştir.
Tyler Sellers-Lancaster, Pennsylvania’daki Thaddeus Stevens teknoloji Koleji’ne katılıyor ve Kirkwood, Pennsylvania’da yaşıyor. Bu burs OESP tarafından desteklenmiştir.
Beckett Corporation’ın Başkanı ve CEO’su Kevin Beckett,” sektörümüze bu değerli şekilde geri vermekten gurur duyuyoruz ” dedi. “Bu fırsatı her yıl öğrencilere sunarak geleceğimizi desteklemek bizim için çok önemli.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir