İş veya zevk için seyahat ederken, yanınızda bir giysi vapuru taşıdığınızdan emin olun. Vapurlar gereklidir çünkü takım elbise, kazak ve elbise gibi ütülenmesi zor giysilerdeki kırışıklıkları gidermenize izin verirler. Vapurlar, seyahat kırışıklıklarına hızlı bir çözüm sağlayarak, ailenizle bir iş toplantısına veya akşam yemeğine hızlı bir şekilde gitmenizi sağlayan ultra kullanışlıdır.

Askeri, moda ve satış endüstrisindeki profesyoneller, kendilerinin ve kıyafetlerinin her zaman en iyi şekilde görünmesini sağlamak için harika bir kumaş vapuruna güvenirler. İş seyahatinde olanlar için, otellerdeki ütüler kalitesiz olabileceğinden ve en iyi ütüler bile bazen iş kıyafetlerindeki kırışıklıkları gideremediğinden, bir vapur önemli bir seyahat öğesidir.

2018’deki giysiler için en iyi seyahat vapuru, kombine kumaş vapur ve ütü şeklinde gelir — PurSteam Seyahat Buharlı Ütü Çift Voltajlı 420W Güç Hafif — şu anda piyasada bulunan en çok incelenen ve hafif seyahat vapurlarından biridir. Sadece bir pounddan biraz daha ağırdır ve minyondur, bir bavulda veya çantada çok az yer kaplar.

Mesleğiniz, eşyaları yerinde hızlı bir şekilde buharda pişirmenizi veya ütülemenizi gerektiriyorsa, bu inanılmaz bir seçenektir. Bunu bir sırt çantasına veya çantaya kolayca paketleyebilir ve küçük ve sınırlı alanlara yerleştirebilirsiniz. Fotoğraf çekimleri ve hazırlıksız satış sergileri için bu, mükemmel bir vapur ve ütüdür.

Bu seyahat vapuru hakkında dikkat edilmesi gereken bir şey, dik asılı giysileri buharda pişiren geleneksel vapurların aksine, akış işlevlerini kullanmak için öğelerinizi yatay olarak yerleştirmeniz gerektiğidir. Bu, otel çarşaflarını buharda pişirmek isteyenler için ve yatay olarak eğildiğinde giysilere su döken geleneksel vapurlar tarafından düzenli olarak hayal kırıklığına uğrayanlar için iyi olabilir.

Uluslararası Seyahat Edenler için harika
Bu PurSteam Seyahat Buharlı Ütüsünün en iyi seyahat vapuru olmasının bir başka nedeni de uluslararası elektrik prizlerine kolayca uyum sağlayabilmesidir. Bu seyahat buharlı ütü sadece bir adaptöre ihtiyaç duyar ve dünyanın herhangi bir yerinde çalışır. Bu, PurSteam Travel Buharlı Ütüyü rakiplerinden ayıran özelliklerden biridir. Nereye gideceğiniz ve işe yarayıp yaramayacağı konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Çok düşük voltaj kullanır, bu da RV ile uluslararası seyahat edenler için de en iyi seçimdir.

Moda Endüstrisi Profesyonelleri için mükemmel
Moda endüstrisi profesyonelleri bu vapurun işlevselliğini takdir ediyor. Ütüleme işlevi, dikiş ve basting için net çizgilerin hızlı bir şekilde oluşturulmasını sağlar. Kaymaz el tutamakları, hızlı bir tempoda çalışanlar için mükemmel hale getirir ve küçük boyutu, çalışma alanınızı daha temiz ve düzenli tutmanıza yardımcı olur. Piyasadaki diğer vapurlara göre% 30 daha fazla buhar üretir ve temiz hatlar ve kumaşlara daha az zarar vererek profesyonel bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Taşımak için mükemmel bir ek
Bu seyahat giysi vapuru ve ütüsü sadece bir pound ve altı ons ağırlığında olduğundan, bagaj taşımak için mükemmel bir ektir ve uçuştan çıktıktan sonra kıyafetlerine hızlı bir şekilde dokunması gereken yoğun iş seyahatinde olanlar için mükemmeldir. Havaalanlarında gezinmek, taksilere binmek ve uçak gezintilerinde oturmak iş kıyafetinizi uygun görünmekten daha az bırakabilir, bu yüzden bu küçük mucize işçiyi paketlemek asla unutmak istemeyeceğiniz bir şeydir. Bu küçük demir, iş kıyafetinize hızlı bir şekilde ferahlık kazandıracak, böylece toplantılarınıza geldiğinizde patron gibi görüneceksiniz. Ayrıca, 6 ½ ayak kablosu, otel odanızda bir çıkış bulabilmenizi sağlar.