La Central apartmanları için şerit kesme

En son haberler için PoliticsNY bültenimize kaydolun ve bölgenizdeki ve New York’taki 2021 seçimlerinden haberdar olun

La Central, Güney Bronx, state-of-the-art YMCA ve BronxNet stüdyosu yaklaşık 500 yeni uygun fiyatlı daireler verecek bir gelişme, binalar a ve B için 16 Haziran’da bir şerit kesme düzenledi.

Törene, Hudson şirketleri, BRP şirketleri, ELH-TKC, Breaking Ground ve Comunilife arasında bir ortaklık olan projenin geliştirme ekibi ev sahipliği yaptı.

Belediye Başkanı Bill de Blasio,” hepimiz için bir iyileşme, daha fazla ve daha iyi konutlara yatırım yapmayı gerektiriyor, böylece hayatın her kesiminden New Yorklular ev aramak için uygun bir yere sahipler ” dedi. “Güney Bronx sakinleri için heyecanlıyım ve La Central’ın toplum üzerindeki olumlu etkisini dört gözle bekliyorum.”

 

Tüm dairelerin yarısı, mott Haven, Melrose ve Port Morris’in Güney Bronx mahallelerini içeren Topluluk Kurulu 1 sakinleri için ayrılmıştır. Belediye çalışanları ve engelli adaylar için ek daireler ayrılmıştır.

La Central’ın üç aşaması birlikte 992 uygun fiyatlı konut içerecek beş ayrı binadan oluşuyor; tamamen programlanmış bir iç peyzajlı avlu; 80.000 metrekarelik topluluk tesisi alanı; halka açık bir park; 45.000 metrekarelik perakende ve Bronx Fen Lisesi tarafından kontrol edilecek çatıya monte edilmiş bir teleskop.

626 Bergen Caddesi. La Central’da tamamlanan ve Breaking Ground ve Comunilife tarafından geliştirilen ilk bina, 2019 yazında açıldı ve daha önce evsiz Gaziler ve özel ihtiyaçları olan New Yorklular ve düşük gelirli sakinler için 161 Daire yarattı. Son aşamanın 2023 yılında tamamlanması bekleniyor ve çeşitli gelir seviyelerinde yaklaşık 350 uygun fiyatlı Daire içerecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir