Pelham Bay’e gelen 8 katlı apartman binası

En son haberler için PoliticsNY bültenimize kaydolun ve bölgenizdeki ve New York’taki 2021 seçimlerinden haberdar olun

Crosby Caddesi. Pelham Bay, iş ve birkaç küçük ev ile sakin bir caddedir. Yine de, son zamanlarda Crosby Pet Center’ın hemen yakınında 8 katlı bir apartman binası için izinler verildi.

Mülkiyet, 1616 Crosby Ave. 3 katlı bir rezidansa ev sahipliği yapan otel, yakında 31 daireye sahip 74 metrelik bir binaya dönüştürülecek. 26.797 metrekareye sahip olacak. 21 metre ve 433 metrekare. Konut Alanı için ayaklar. Bir kiler olacak, ama park yeri yok.

Alfred Mitaj under First Structure LLC, planlanan apartmanın sahibidir.

Bu karakter dışı gelişim, topluluk üyelerini mutlu etmiyor. Sakinleri Annie Boller ve Michele Torrioni oldukça kızgın.

Torrioni,” bu gelişmeler toplum ve sahip olacağı etkiler için herhangi bir düşünce veya değerlendirme yapılmadan geçiyor ” dedi. “Okullarımız zaten kalabalık, aşırı gelişimin toplumdaki altyapı üzerindeki etkisi, hastanelerimiz zaten kalabalık ve sakinlerimiz zaten yetersiz hizmet görüyor. Geliştiricilerin, sakinleri için iyi bir yaşam kalitesini sürdürmeye yardımcı olmak için geliştirdikleri topluluklara yardım etmeye katkıda bulunmalarını talep etmeye başlamalıyız.

Bu tür gelişmeler topluluğumuza herhangi bir fayda sağlamaz, sadece kalabalık okullara, hastanelere ve toplu taşıma araçlarımıza yol açar.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir