Sırt çantasıyla gezmek en keyifli hobilerden biridir ve hatta bazı seyahat eden müzisyenler için bir yaşam tarzı olabilir. Seyahat ederken, özellikle sırt çantasıyla seyahat ederken, ağırlığın her bir onsu sayılır. Yolculuğunuzda size eşlik edecek mükemmel bir akustik gitar bulmak, mükemmel eşi bulmak gibidir. Mükemmel eş sizi geri tutmayacak, bir zevk olacak ve bir yerden bir yere seyahat ederken sonsuz bir mutluluk ve arkadaşlık kaynağı olacak. Size eşlik edecek bir gitar seçerken daha fazla olmasa da eşit derecede anlayışlı olduğunuzdan emin olun.

Muhtemelen seyahatleriniz için özel olarak akustik bir seyahat gitarı almak isteyeceksiniz, çünkü sert hava, nem ve ısı gitarınızda aşırı strese neden olabilir. En sevdiğiniz akustik gitarı korumak için sırt çantasıyla seyahat etmeniz önerilmez. Çoğu müzisyenin aldığı rota, yüksek kaliteli bir seyahat gitarına yatırım yapmaktır.

Binlerce gitarı sıraladık ve sırt çantasıyla seyahat eden müzisyenler için en iyi seyahat gitarını bulduk; seçimimiz, Gig Bag ile Traveler Guitar Ultra Hafif Akustik-Elektrik Seyahat Gitarıdır.

Bu Ultra hafif Akustik Elektro Gitarla oynama fırsatını asla kaçırmayacaksınız. Bu gitarı çalmak biraz alışmak gerektirse de — muhtemelen şimdiye kadar oynayacağınız en küçük gitarlardan biri – bu küçük bebeğin sağladığı deneyim, 22 perdeyle eksik olduğunuzu hissetmeyeceksiniz ya da kötü tasarlanmış bir uygulama parçası oynuyorsunuz. İşçilik ve tasarım, deneyimli ve acemi müzisyenlere, bu gitarı mümkün olan hemen hemen her yerde çalmak için seyahat etmenin ve takmanın keyfini çıkarmaları için bir fırsat sunuyor.

Şarkıcı-söz yazarı için mükemmel
Bu ultra hafif akustik-elektro gitarı sevmemizin bir nedeni, şarkıcı-söz yazarlarının listesinin başında yer almasıdır. Süper hafif tasarımı onu ultra taşınabilir hale getirir, böylece tüm maceralarınıza kolayca katılabilir ve ilhamın çarptığı her yerde kayıt yapmaya hazır olabilirsiniz. Cep telefonunuz ve kulaklıklarınızla, yeni şarkıları kolayca kaydedebilir ve hatta yolculuğunuzda nerede olursanız olun yükleyebilirsiniz. Bu gitarı iPhone veya Android’inize kolayca takın ve sırt çantasıyla seyahatinizden anılar yapma ve paylaşma fırsatını kaçırmayın.

Konserlerde Kolay Kurulum
Bunun sırt çantalı müzisyenler için en iyi seçim olmasının bir başka nedeni de, bu gitarın, seyahat ederken çalmak isteyebileceğiniz konserlerde enstrümanınızı kolayca takmanıza izin vermesidir. Bu gitar, standart bir gitarla aynı oyun alanına sahip olduğu anlamına gelen “tam ölçekli” bir oyun deneyimi sunar. Bu, gitarın boyutu ve ağırlığı diğer gitarlardan çok daha küçük olmasına rağmen tam boyutlu çalma deneyimine sahip olmanızı sağlar.

Bu gitar aynı zamanda standart ¼ inçlik bir çıkış jakına sahiptir ve çeşitli yerlerde kullanımı kolaylaştırır. Ayrıca, bir stand askısı pimi vardır, böylece gitar kayışınızı yol boyunca gerektiği gibi kolayca değiştirebilirsiniz. Alternatif gitar kayışları satın almayı düşünüyorsanız, bu gitarı çalmak için daha iyi çalıştıkları için daha ince kayışlar seçmek isteyeceksiniz ve kalın kayışları konser çantasına takmakta sorun yaşayacaksınız.