Stepinac Lisesi geleceğin en yeni sınıflarını tanıtacak

Ortaöğretimdeki liderliğini, öğrencilere kolejde ve gelecekteki kariyerlerinde küresel olarak rekabetçi olmaları için ihtiyaç duyacakları becerileri kazandırmak için sürdüren White Plains şehrinde bulunan Stepinac Lisesi, Eylül ayında yeni öğretim yılının başlamasıyla birlikte geleceğin en yeni sınıflarını tanıtacak.

Stepinac Başkanı Rev. Thomas Collins’in (79 sınıfı) “öğrencilerimizin lise sonrası başarısını sağlamaya yardımcı olacak cesur, vizyoner ve teknolojik olarak gelişmiş girişimler” olarak tanımladığı şeyin öne çıkan özellikleri arasında bir Bilim, Teknoloji, Mühendislik, Sanat yer alıyor
ve Matematik (STEAM) Merkezi, Finans Merkezi ve Stepinac’ın 2019 sonbaharında tanıttığı Columbia Üniversitesi öğrenme alanlarından sonra modellenen iki ek ileri sınıf.

Rice Üniversitesi tarafından “Amerika’da lise eğitimi için bir model” olarak kabul edilen Stepinac’ın öncü öğrenme yeteneklerinin son bölümü, ilkbaharda, içinde oluşturulmakta olan yeni tesislerin tasarımı ile başladı
okulun mevcut alanları.

Müdür Paul Carty, steam Center’ın “öğrencilerin yaratıcılıklarına dokunmaları ve yeni bir şeyler denemeleri için teşvik edilecekleri” bir görsel sanatlar tasarım stüdyosu ile son teknoloji ürünü bir Makerspace’e sahip olacağını söyledi.

Bilim kanadına bitişik birinci katta bulunan 2200 metre kare oluşan yeni tesis, ayrıca “eğer,” diye ekledi Carty seçerlerse Mühendislik, Mimarlık ve tasarım, gerçek dünya deneyimleri öğrencilerin maruz ve bu disiplinlerde fırsatları kovalamak için onları hazırlayacak olan profesyonel endüstriyel ekipman ve en son teknolojiye ev sahipliği yapacak.

Müfredat Müdür Yardımcısı Frank Portanova (93 sınıfı), kütüphanenin bitişiğindeki ikinci katta yer alacak olan 1.500 metrekarelik finans merkezinin de “müfredat inovasyonunda bir ilk adımı daha temsil edeceğini” söyledi.
Akademik Çalışmalar. “Bu eşsiz alan, finans alanında profesyonel okuryazarlığı üniversite düzeyinde öğretmeye ayrılacak.”

Haber odaları, finansal varlık yönetimi firmaları ve üniversite işletme okulu finans laboratuvarları tarafından günlük olarak kullanılan önemli bir araç olan gerçek zamanlı LED ticker ekranlarını içeren ayırt edici bir Wall Street atmosferi yaratılacaktır. Ek olarak, yeni laboratuvar Bloomberg terminali ve Bloomberg Market Konseptlerinin Müfredata entegrasyonuna izin verecek. Buna göre, öğrenciler daha sonra bir Bloomberg sertifikası ile mezun olacaklar. Portanova,” bu kesinlikle üniversite özgeçmişleri ve transkriptleri için bir nimet olacak ve Stepinac’ın gerçek dünyayı sınıflarımıza getirme misyonumuza olan bağlılığını gösterecek ” dedi.

Stepinac’ın geleneksel olmayan iki yeni, 21. yüzyıl öğrenme alanı “ ” bölgedeki başka hiçbir şeyden farklı olarak, öğrencileri üniversiteye gittiklerinde ve seçtikleri kariyere girdiklerinde bekleyecekleri şeylere hazırlayan gelişmiş öğrenme ortamımızı genişletecek
veya endüstri, ” dedi Carty.

İyi öğrenciler ve öğretim üyeleri tarafından 2019 yılında alınan ilk iki derslik gibi, yeni eklemeler bir bilgisayara ihtiyaç olmadan tüm video formatları yanı sıra dahili tarayıcı, beyaz yatılı ve kablosuz paylaşımı için hoparlörler ve çok sayıda girişleri bakan yüksek performans ön ile çok sayıda dokunmatik interaktif görüntüler ile donatılmış olacak. Odalar ayrıca öğrencilerin daha iyi işbirliği yapmalarını, daha iyi konsantre olmalarını, daha iyi denemelerini ve daha iyi öğrenmelerini sağlayacak hareketli birinci sınıf çelik kasa mobilyalarına sahip olacak.

-Edge, teknoloji etkin bir lise kesme geliştirmek için Stepinac diğer çığır açan girişimleri vardır-all-onun-ilk dijital kütüphane Ders Kitabı, karışık müfredat (her bir ders-bir 2020 sonbaharda başlatılan-bir tür teknoloji platformları, öğrencilerin akademik olarak üst ulaşmak için etkili küçük kişisel bir Öğrenme Programı için bir model haline gelen Onur Akademisi ve Girişimcilik Programı seçmeli biri vardır).

Collins,” stepinac’ın müfredat yeniliği ve teknolojik ilerlemelerdeki üstünlüğünden, stepinac’ın öğrencilerimizi mesleklerinde ve topluluklarında yarının liderleri olacak şekilde şekillendirme geleneğini sürdürecek başarılı bir 21.yüzyıl lise eğitiminin kritik temellerinden büyük gurur duyuyoruz ” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir